Učebnicové vydavateľstvo EXPOL PEDAGOGIKA nájdete po dvoch rokoch opäť medzi vystavovateľmi na knižnom veľtrhu Bibliotéka 2022, ktorý má na Slovensku dlhú tradíciu. Pre návštevníkov spoločného stánku bude pripravená široká ponuka titulov za výhodné ceny a tiež zaujímavý sprievodný program.


V dňoch od 10. do 13. novembra 2022 sa návštevníci bratislavskej Incheby budú môcť zoznámiť s titulmi RAABE aj EXPOL PEDAGOGIKA, vrátane jazykových učebníc a slovníkov PONS, cudzojazyčnej beletrie LIBRE, či literatúry pre lekárov z RAABE. 

Okrem noviniek sa široká verejnosť môže tešiť aj na výrazné až 40 % zľavy na všetky vystavované tituly. Rodičia tak môžu pre svojich škôlkarov zabezpečiť pracovné zošity s množstvom zábavných aj poučných aktivít napríklad na rozvíjanie či overovanie školskej zrelosti. Školáci si zase môžu zopakovať učivo a skúšať si testy prostredníctvom širokej ponuky tých najrôznejších pracovných zošitov pre základné aj stredné školy. A to všetko s výraznými zľavami.

„Počas veľtrhu bude mať v našom stánku svoje miesto aj bohatá ponuka jazykových učebníc a cudzojazyčnej beletrie. Všetkým, ktorí sa radi učia cudzie jazyky čítaním adaptovaných románov v cudzích jazykoch, odporúčam navštíviť náš stánok hneď vedľa pódia IKAR. Bude z čoho vyberať," povedala Mgr. Mira Schrimpelová Bianchi, konateľka RAABE Slovensko„Pripravili sme aj sprievodné akcie počas veľtrhu. Pozývame školy, učiteľov, žiakov, rodičov aj širokú verejnosť, aby prišli na Bibliotéku, radi ich privítame v našom stánku. Tešíme sa na všetkých, ktorí majú radi kvalitné knižky," povedala.


ZO SPRIEVODNÉHO PROGRAMU RAABE a EXPOL VYBERÁME:

HALA D / stánok 303


10. november 2022, štvrtok
11.00 – 11.45 / pódium IKAR
Čítam, snívam, viem 

Zábavno-súťažné pásmo pre žiakov na prvom stupni základných škôl, ale vlastne aj pre všetkých rodičov a učiteľov, ktorí radi s deťmi čítajú a spoločne snívajú.

Spolu s kreatívnymi čítankami Slečna Milerová a splnené sny a Pán Velikán a splnené sny vám ukážeme, čo všetko dokáže kreatívna čítanka, v ktorej sa nielen číta, ale aj vyfarbuje, maľuje, riešia sa v nej hádanky, rébusy a vypĺňajú tajničky. A možno vám aj dáme návod na to, ako bez problémov uspať malých školákov :).

Moderuje: Michal Slanička, autor kreatívnych čítaniek RAABE


11. november 2022, piatok
15.00 – 15.45 / pódium IKAR
Jem, ješ, jeme... Poďte to skúsiť INAK!

Beseda s gastroenterológom MUDr. Petrom Minárikom o tom, ako si vďaka optimálnemu stravovaniu môžete zlepšiť svoj zdravotný stav a teda aj kvalitu života ako takého. Zameriame sa najmä na to, prečo vaše doterajšie chudnutie nefungovalo, získate postup ako na to, a tiež nezabudneme na ochorenia horného tráviaceho traktu, ktoré sú častou príčinou mnohých zdravotných komplikácií. Ako bonus získate návod na konkrétne recepty v súlade s vaším ochorením a to vďaka dvom predstavovaným knižným novinkám: Redukčná diéta – Skúsme to INAK a Diéta pri chorobách pažeráka, žalúdka a dvanástnika.

Moderuje: Michal Slanička
Dovidenia na Bibliotéke 2022 v dňoch od 10. do 13. novembra 2022.
Stánok RAABE a EXPOL PEDAGOGIKA náj
dete v HALE D, stánok RAABE a EXPOL.