O nás| Expol Pedagogika

Vydavateľstvo EXPOL PEDAGOGIKA s.r.o.

EXPOL PEDAGOGIKAEXPOL PEDAGOGIKA s.r.o. je slovenské odborné vydavateľstvo, ktoré aktívne pôsobí v oblasti vzdelávania a školení pre učiteľov základných a stredných škôl. Vydavateľstvo vzniklo vo februári 1997 a už 23 rokov pôsobí ako jeden z najväčších vydavateľov učebníc na Slovensku.

Spoločnosť má vo svojom portfóliu viac ako 200 titulov učebníc a cvičebníc s odporúčacou doložkou Ministerstva školstva SR (36 titulov pre základné školy, 83 titulov pre špeciálne školy, 75 titulov pre stredné odborné školy a 8 titulov pre stredné školy). 

V súčasnosti vydavateľstvo rozširuje svoju ponuku vyvíjaním podporných edukačných materiálov, ako sú napríklad rôzne metodiky pre učiteľov. Od roku 2017 vydavateľstvo organizuje tréningové semináre EXPOLEDU pre učiteľov po celej krajine s dôrazom kladeným na prácu s inovatívnymi edukačnými materiálmi. Na základe dohôd s Ministerstvom školstva SR vydavateľstvo ročne vyexpeduje v priemere 172 000 učebníc do slovenských štátnych škôl.

Momentálne vydavateľstvo zamestnáva 5 zamestnancov na plný úväzok. Všetci zamestnanci majú dlhoročné skúsenosti v príprave učebných materiálov. Vydavateľstvo tiež spolupracuje s množstvom renomovaných externých spolupracovníkov, expertov v oblasti vzdelávania a školení, ktorí sa taktiež podieľajú na tvorbe produktov vydavateľstva.

EXPOL

   

Máte otázky, pripomienky alebo potrebujete pomôcť?

   

KATALÓGY poštou:

Na požiadanie Vám radi pošleme Edičný katalóg 2020. Napíšte nám!

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Ministerské tituly

Ministerské tituly

Aktuálne informácie k príspevku na učebnice na školský rok 2021/2022 nájdete TU.