Menu
Your Cart

Všetky produkty

NOVINKA
ZAČIATOK DISTRIBÚCIE: 12. jún 2024DIÁR UPRAVENÝ PODĽA POŽIADAVIEK PEDAGÓGOV na základe výsledkov prieskumu spokojnostiNezáleží na tom, či učíte v materskej, základnej, základnej umeleckej, strednej škole, alebo na gymnáziu. Obsah a štruktúra Pedagogického diára 2023/2024 je prispôsobená potrebám ped..
5,90€ 7,90€
Bez DPH:5,36€
DIGITÁLNY
DIGITÁLNA ZBIERKA ÚLOH bola vytvorená ako nástroj na fixáciu vedomostí a kontrolu ich osvojenia. Obsahuje súbor 762 učebných úloh s rôznou náročnosťou z organickej chémie a biochémie.Prináša typologicky rôzne úlohy vrátane úloh dichotomických, polytomických, úloh doplňovacích, klasifikačných či zora..
13,00€
Bez DPH:10,83€
DIGITÁLNY
DIGITÁLNA ZBIERKA ÚLOH bola vytvorená pre žiakov gymnázií ako nástroj na fixáciu vedomostí a kontrolu ich osvojenia. Obsahuje súbor 1 234 učebných úloh s rôznou náročnosťou zo všeobecnej a systematickej anorganickej chémie. Prináša typologicky rôzne úlohy vrátane úloh dichotomických, polytomických, ..
13,00€
Bez DPH:10,83€
DIGITÁLNY
DIGITÁLNA UČEBNICA je obsahovo rozdelená na dve časti. Prvá časť je venovaná štruktúre a vlastnostiam anorganických látok, druhá časť štruktúre a vlastnostiam organických látok. Poznatky uvedené v jednotlivých kapitolách umožnia žiakom chápať vzťahy medzi zložením, štruktúrou, vlastnosťami a použití..
24,00€
Bez DPH:20,00€
DIGITÁLNY
DIGITÁLNA UČEBNICA obsahuje informácie zo všeobecnej chémie. Poznatky uvedené v jednotlivých kapitolách umožnia žiakom porozumieť vzťahom medzi zložením a štruktúrou, vlastnosťami a použitím látok, ako aj zákonitostiam priebehu chemických reakcií. Teoretické poznatky dopĺňajú: návody na experimenty,..
24,00€
Bez DPH:20,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ ZBIERKY ÚLOHKlasickú tlačenú zbierku úloh z chémie –  ORGANICKÁ CHÉMIA A BIOCHÉMIA pre žiakov 2. a 3. ročníka gymnázií so štvorročným štúdiom a žiakov 6. a 7. ročníka gymnázií s osemročným štúdiom.Kombinácia klasickej učebnice a digitálneho nástroja um..
20,00€
Bez DPH:16,67€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ ZBIERKY ÚLOHKlasickú tlačenú zbierku úloh z chémie – VŠEOBECNÁ CHÉMIA A ANORGANICKÁ CHÉMIA pre žiakov 1. a 2. ročníka gymnázií so štvorročným štúdiom a žiakov 5. a 6. ročníka gymnázií s osemročným štúdiomKombinácia klasickej učebnice a digitálneho nástroja ..
20,00€
Bez DPH:16,67€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE CHÉMIA 2 PRE GYMNÁZIÁKlasickú tlačenú učebnicu CHÉMIA pre 2. ročník gymnázia so štvorročným štúdiom a 6. ročník gymnázia s osemročným štúdiomKombinácia klasickej učebnice a digitálneho nástroja umožňuje učiť sa efektívnejšie, zábavnou for..
36,00€
Bez DPH:30,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE CHÉMIA 1 PRE GYMNÁZIÁKlasickú tlačenú učebnicu CHÉMIA pre 1. ročník gymnázia so štvorročným štúdiom a 5. ročník gymnázia s osemročným štúdiomKombinácia klasickej učebnice a digitálneho nástroja umožňuje učiť sa efektívnejšie, zábavnou for..
36,00€
Bez DPH:30,00€
Vstup absolventov do sveta práce dnes na jednej strane uľahčujú komplexné informácie pracovných portálov na internete (voľné pracovné miesta, poradenstvo pri voľbe povolania, opisy zamestnaní slovenského trhu práce, mzdy na Slovensku atď.), na druhej strane ich sťažujú časté zmeny v legislatíve (pre..
24,00€
Bez DPH:21,82€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ PRACOVNEJ UČEBNICE Vzťahová a sexuálna výchova 3Klasickú tlačenú pracovnú učebnicu Vzťahová a sexuálna výchova 3Kombinácia klasickej pracovnej učebnice a interaktívneho digitálneho nástroja umožňuje učiť sa efektívnejšie, zábavnou formou. Významne uľahčuje ..
14,00€
Bez DPH:11,67€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEHO PRACOVNÉHO ZOŠITA Fyziológia rastlín – Aktivity z biológie pre gymnáziá 1 Klasický tlačený PRACOVNÝ ZOŠIT Fyziológia rastlín – Aktivity z biológie pre gymnáziá 1Okrem samotnej praktickej časti témy obsahuje pracovný zošit aj teoretický prehľad, úlohy ..
20,00€
Bez DPH:16,67€
Zobrazenie 1 až 12 z 40 (4 stránok)