Menu
Your Cart

Všetky produkty

DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE Geografia pre 9. ročník ZŠ a osemročné gymnáziáKlasickú tlačenú plnofarebnú učebnicu Geografia pre 9. ročník ZŠ a osemročné gymnáziáKombinácia klasickej učebnice a digitálneho nástroja umožňuje učiť sa efektívnejšie, zábavnou formou. Významne ..
17,00€
Bez DPH:14,17€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ CVIČEBNICE Chémia pre 9. ročník ZŠ a 4. ročník gymnázií s osemročným štúdiomKlasickú tlačenú cvičebnicu Chémia pre 9. ročník ZŠ a 4. ročník gymnázií s osemročným štúdiomKombinácia klasickej cvičebnice a interaktívneho digitálneho nástroja umožňuje učiť..
8,00€
Bez DPH:6,67€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE Geografia pre 1. ročník gymnázia so štvorročným štúdiom a 5. ročník gymnázia s osemročným štúdiomKlasickú tlačenú plnofarebnú učebnicu Geografia pre 1. ročník gymnázia so štvorročným štúdiom a 5. ročník gymnázia s osemročným štúdiomKombinácia klasi..
20,00€
Bez DPH:16,67€
PRIPRAVUJEME
Slovník je rozdelený do tematických okruhov (napr. škola, rodina...), každá oblasť je uvedená jednoduchou metodikou a nápadmi na prácu s deťmi. Záverečná časť slovníka obsahuje 14 celostránkových obrázkov, ktoré slúžia na rozvoj a upevňovanie slovnej zásoby. • Slovíčka sa v slovníku nachádzajú ..
10,00€
Bez DPH:9,09€
PRIPRAVUJEME
  PRIPRAVUJEMEMôže byť matematika naozaj pre každého? Áno, môže. Dokonca taká, ktorú používame v každom povolaní. Manažér, učiteľ, lekár, predavač, montážnik, záhradník alebo rodič v domácnosti starajúci sa o malé dieťa, každý potrebuje matematiku. V pracovnom zošite nájdu žiaci úlohy, pri kto..
8,00€
Bez DPH:7,27€
PRIPRAVUJEME
PRIPRAVUJEMEPracovná učebnica je rozdelená do troch hlavných celkov, resp. oblastí, ktoré sa systematicky striedajú.Je to SLOHOVÁ ČASŤ – zameriava sa na rozprávanie a komunikáciu prostredníctvom situácie alebo príbehu v komikse, časť PÍSANIE – na základe vzorovej kaligrafie sa precvičujú grafomotori..
10,00€
Bez DPH:9,09€
PRIPRAVUJEME
PRIPRAVUJEMEIdeálna pomôcka pre žiakov v bežnej triede, ktorí z dôvodu svojej diagnózy (najmä dysortografie – porucha osvojovania pravopisu) nedokážu pracovať v rovnakom tempe a objeme ako ostatní žiaci. Pracovný zošit je doplnkovým materiálom k učebnici slovenského jazyka pre žiakov 5. ročníka ZŠ.&..
7,00€
Bez DPH:6,36€
  Odporúčacia doložka MŠVVaŠ SR číslo 2022/10139:2-A2201 Obsah koncipovaný v súlade s Inovovaným štátnym vzdelávacím programom pre 1. stupeň ZŠ.Moderná učebnica anglického jazyka pre 3. ročník ZŠ približuje cudzí jazyk hravou formou. Ústrednou postavou je veselý a hravý škriatok CLICK, ktor..
10,00€
Bez DPH:9,09€
  Odporúčacia doložka MŠVVaŠ SR číslo 2022/10139:2-A2201 Obsah koncipovaný v súlade s Inovovaným štátnym vzdelávacím programom pre 1. stupeň ZŠ.Moderný pracovný zošit anglického jazyka pre 3. ročník ZŠ približuje cudzí jazyk hravou formou. Ústrednou postavou je veselý a hravý škriatok CLICK..
8,00€
Bez DPH:7,27€
PRIPRAVUJEME
  PRI OBJEDNÁVKE 10 A VIAC KUSOV PRACOVNÉHO ZOŠITA ETICKÁ VÝCHOVA PRE 4. ROČNÍK ZŠ MÔŽETE ZÍSKAŤ ZADARMO METODICKÉ POZNÁMKY K ETICKEJ VÝCHOVE - 4. ROČNÍK ZŠ V PDF FORMÁTE*  *AK DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVKE UVEDIETE HESLO: METODIKA ZADARMO. Metodické poznámky poskytujú cennú teoretick..
17,00€
Bez DPH:14,17€
PRIPRAVUJEME
  PRIPRAVUJEME PRI OBJEDNÁVKE 10 A VIAC KUSOV PRACOVNÉHO ZOŠITA - ETICKÁ VÝCHOVA PRE 4. ROČNÍK ZŠ - MÔŽETE ZÍSKAŤ ZADARMO METODICKÉ POZNÁMKY K ETICKEJ VÝCHOVE 4. ROČNÍK VO FORMÁTE PDF.** AK DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVKE UVEDIETE HESLO: METODIKA ZADARMO. Pracovný zošit pre štvrtákov nadvä..
6,00€
Bez DPH:5,45€
  Pracovný zošit tematicky kopíruje učebnicu VLASTIVEDY pre 3. ročník základných škôl. Obsahuje úlohy na opakovanie a upevňovanie učiva, úlohy podporujúce bádanie, pozorovanie okolia, skupinovú prácu alebo kreativitu. Takisto nabáda žiakov k zisťovaniu a zaznamenávaniu rôznych údajov, skúmaniu..
6,00€
Bez DPH:5,45€
Zobrazenie 1 až 12 z 154 (13 stránok)