Menu
Your Cart

Všetky produkty

DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE TECHNOLÓGIA pre 3. ročník učebného odboru MäsiarKlasickú tlačenú učebnicu TECHNOLÓGIA pre 3. ročník učebného odboru MäsiarKombinácia klasickej učebnice a interaktívneho digitálneho nástroja umožňuje učiť sa efektívnejšie, zábavnou formou. Významne ..
36,00€
Bez DPH:30,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE TECHNOLÓGIA pre 3. ročník učebného odboru KUCHÁRKlasickú tlačenú učebnicu TECHNOLÓGIA pre 3. ročník učebného odboru KUCHÁR  KÚPILI STE SI UŽ TENTO DIGI TITUL?   Postup, ako sa môžete zaregistrovať nájdete TU.    UŽ STE ..
36,00€
Bez DPH:30,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE TECHNOLÓGIA pre 2. ročník učebného odboru MäsiarKlasickú tlačenú učebnicu TECHNOLÓGIA pre 2. ročník učebného odboru MäsiarKombinácia klasickej učebnice a interaktívneho digitálneho nástroja umožňuje učiť sa efektívnejšie, zábavnou formou. Významne ..
36,00€
Bez DPH:30,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE TECHNOLÓGIA pre 2. ročník učebného odboru KUCHÁRKlasickú tlačenú učebnicu TECHNOLÓGIA pre 2. ročník učebného odboru KUCHÁR  KÚPILI STE SI UŽ TENTO DIGI TITUL?   Postup, ako sa môžete zaregistrovať nájdete TU.    UŽ STE ..
36,00€
Bez DPH:30,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE TECHNOLÓGIA pre 1. ročník učebného odboru MäsiarKlasickú tlačenú učebnicu TECHNOLÓGIA pre 1. ročník učebného odboru MäsiarKombinácia klasickej učebnice a interaktívneho digitálneho nástroja umožňuje učiť sa efektívnejšie, zábavnou formou. Významne ..
36,00€
Bez DPH:30,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE TECHNOLÓGIA pre 1. ročník učebného odboru KUCHÁRKlasickú tlačenú učebnicu TECHNOLÓGIA pre 1. ročník učebného odboru KUCHÁR  KÚPILI STE SI UŽ TENTO DIGI TITUL?   Postup, ako sa môžete zaregistrovať nájdete TU.    UŽ STE ..
36,00€
Bez DPH:30,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE Stroje a zariadenia pre 1. ročník učebného odboru MäsiarKlasickú tlačenú učebnicu Stroje a zariadenia pre 1. ročník učebného odboru MäsiarKombinácia klasickej učebnice a interaktívneho digitálneho nástroja umožňuje učiť sa efektívnejšie, zábavnou f..
36,00€
Bez DPH:30,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje: Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE Hospodárska geografia pre 1. ročník obchodných akadémií – 2. časťKlasickú tlačenú učebnicu Hospodárska geografia pre 1. ročník obchodných akadémií – 2. časťKombinácia klasickej učebnice a digitálneho nástroja umožňuje učiť sa e..
36,00€
Bez DPH:30,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje: Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE Hospodárska geografia pre 1. ročník obchodných akadémií – 1. časťKlasickú tlačenú učebnicu Hospodárska geografia pre 1. ročník obchodných akadémií – 1. časťKombinácia klasickej učebnice a digitálneho nástroja umožňuje učiť sa e..
36,00€
Bez DPH:30,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE Administratíva a korešpondencia pre 4. ročník obchodných akadémiíKlasickú tlačenú učebnicu Administratíva a korešpondencia pre 4. ročník obchodných akadémiíKombinácia klasickej učebnice a digitálneho nástroja umožňuje učiť sa efektívnejšie, zá..
36,00€
Bez DPH:30,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE Administratíva a korešpondencia pre 3. ročník obchodných akadémiíKlasickú tlačenú učebnicu Administratíva a korešpondencia pre 3. ročník obchodných akadémiíKombinácia klasickej učebnice a digitálneho nástroja umožňuje učiť sa efektívnejšie, zá..
36,00€
Bez DPH:30,00€
DIGITÁLNY
Balík obsahuje:Ročný prístup do DIGITÁLNEJ UČEBNICE Administratíva a korešpondencia pre 2. ročník obchodných akadémiíKlasickú tlačenú učebnicu Administratíva a korešpondencia pre 2. ročník obchodných akadémiíKombinácia klasickej učebnice a digitálneho nástroja umožňuje učiť sa efektívnejšie, zá..
36,00€
Bez DPH:30,00€
Zobrazenie 1 až 12 z 229 (20 stránok)