Hlasovanie verejnosti bolo ukončené. Ďakujeme!

>>  VÍŤAZOV NÁJDETE TU <<

01.

Základná škola s MŠ, Hôrky 200, Žilina
Meno tímu: 7.B trieda
Názov projektu: Dúha v pohári

02.

Základná škola Ľudovíta Štúra, Pionierska 4, Šaľa
Meno tímu: Guči
Názov projektu: Sniežik

03.

Základná škola, Školská 56/9, Oslany
Meno tímu: Dúha
Názov projektu: Dúha v zamračenom počasí 
     

04.

Základná škola s MŠ, Podzávoz 2739, Čadca
Meno tímu: Jodári
Názov projektu: Tajné písmo pomocou škrobu

05.

Základná škola, Školská 299, Skýcov
Meno tímu: 9. trieda
Názov projektu: Mlieko na kameň

06.

Základná škola J. A. Komenského, Komenského 3, Komárno
Meno tímu: Kozmonauti
Názov projektu: Raketa
     

07.

Spojená škola sv. Františka z Assisi, Karloveská 32, Bratislava
Meno tímu: Mafiáni chemici
Názov projektu: Vybuchujúci vodík

08.

Základná škola s MŠ, Hurbanova 27, Martin
Meno tímu: Šmolkovia
Názov projektu: Futbalové buchty

09.

Súkromná základná škola, Ul. SNP 96/366, Nová Dubnica
Meno tímu: Kreatívni ľudia
Názov projektu: Expresná zmrzka 

10.

CZŠ sv. J. Krstiteľa, 9. mája 740/7, Sabinov
Meno tímu: Nádejní vedci
Názov projektu: Inšpektor Biuret

11.

Základná škola, Mierová 1/3A, Strážske
Meno tímu: Chemici 9. ročník
Názov projektu: Prekvapenie - Bomba do kúpeľa

 12.

Základná škola s MŠ, Bajerov 96
Meno tímu: Chlapci_ZŠ_Bajerov
Názov projektu: Šumivá bomba do  kúpeľa pre princa
     

13.

Gymnázium L. Dúbravu, Smetanov háj 285/8, Dunajská Streda
Meno tímu: Kvetinárky
Názov projektu: Pokusy s kvetinami

14.

Základná škola s MŠ, Považská Teplá 181, Považská Bystrica
Meno tímu: Siedmaci
Názov projektu: Faraónove hady

15.

Základná škola s MŠ, Hlavná 293, Častá
Meno tímu: Teletubbies
Názov projektu: Cukrová dúha
     

16.

Základná škola, Staré Hory 327
Meno tímu: Unicorn's class
Názov projektu: Zázračná pena

 17.

Základná škola, Malokarpatské námestie 1, Bratislava
Meno tímu: Áčkari
Názov projektu: Domáci gejzír

18.

Gymnázium L. Dúbravu, Smetanov háj 285/8, Dunajská Streda
Meno tímu: Dzivočky od salašu
Názov projektu: Zrážacie reakcie

19.

Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany
Meno tímu: Salaš
Názov projektu: Faraónove hady

20.

Základná škola Martina Kukučína, SNP 1199/36, Dolný Kubín
Meno tímu: Crazy girls
Názov projektu: Magický oxid uhličitý

 21.

Katolícka spojená škola sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov
Meno tímu: Sekunda B
Názov projektu: Faraónova chobotnica

22.

Základná škola, Ostredková 14, Bratislava
Meno tímu: My traja z chemického raja
Názov projektu: BŔŔ KYSELINY

23.

Základná škola F. Móru s VJM, Školská 757/10, Zemianska Olča
Meno tímu: Lietajúci džinovia
Názov projektu: Dobrodružstvá mlieka a potravinárskeho farbiva

24.

Spojená škola, Tilgnerova 14, Bratislava
Meno tímu: Kúzelnícki kuchári
Názov projektu: Pokusy s vajíčkom

25.

Gymnázium A. Vrábla, Mierová 5, Levice
Meno tímu: GAV pod pokrievkou
Názov projektu: Mliečny plast

26.

Gymnázium Karola Štúra, Nám. Slobody 5, Modra
Meno tímu: Nindžovia
Názov projektu: Narodeninová párty

27.

Gymnázium L. Dúbravu, Smetanov háj 285/8, Dunajská Streda
Meno tímu: Seriózni chemici
Názov projektu: Fotosyntéza 

28. 

Gymnázium, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky
Meno tímu: Žhaví chemici
Názov projektu: Zaujímavá suspenzia

29.

Gymnázium J. A. Raymana, Mudroňova 20, Prešov
Meno tímu: Sekunáni z GJAR
Názov projektu: Chemikove hodiny

30.

Základná škola, Staničná 13, Košice
Meno tímu: Staničiarik
Názov projektu: Hrnček var

PARTNERI DRUHÉHO ROČNÍKA SÚŤAŽE

 

GENERÁLNY PARTNER

 

PARTNERI

STIEFEL   LittleLane  Interaktivna-trieda

MEDIÁLNI PARTNERI

  ZUCH UCN
  odkaz odkaz

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info