Ekonómia v 31 hodinách

Ekonómia v 31 hodinách

NOVINKA

Medzinárodne oceňovaná učebnica ekonómie reflektujúca aktuálne potreby rozvíjania ekonomického myslenia, určená pre žiakov stredných škôl.

15 € s DPH

16,50 € s DPH Zľava 1,50 €

ISBN: 978-80-8091-532-2

Dostupnosť: Skladom

Kategória: Učebnice

 

odporu

Odporúčacia doložka MŠVVaŠ SR číslo 2019/10228:4-A1001

 

| POPIS

Učebnica je spracovaná ako základný učebný text na podporu osvojovania, porozumenia a upevňovania vedomostí a zručností z oblasti základov ekonomického myslenia, ktoré žiaci majú získať na stredných školách. Táto moderná učebnica ponúka didakticky dôsledne spracované základné učivo potrebné pre rozvíjanie ekonomického a podnikateľského myslenia žiakov stredných škôl a napĺňa obsahové štandardy ŠVP v oblasti ekonomického vzdelávania.

Jednou z hlavných predností učebnice je množstvo profesionálne spracovaných videí, ku ktorým má prístup žiak aj učiteľ prostredníctvom QR kódov.

| MANUÁL K UČEBNICI EKONÓMIE ONLINE

Pri zakúpení učebnice dostanete prístup k portálu www.ucebnicaekonomie.sk kde nájdete online metodickú príručku k učebnici spolu s množstvom aktivít a cvičení.

Zakúpením tejto učebnice súhlasíte s poskytnutím základných kontaktných informácií inštitúcií INESS za účelom sprístupnenia manuálu k učebnici EKONÓMIE v 31 hodinách.

| OCENENIA

1. Máj 2020 - učebnica získala ocenenie v súťaži Najkrajšie knihy Slovenska 2019 - Cena Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR za učebnicu.

2. V marci 2017 získala učebnica Ekonómia v 31 hodinách ocenenie London Book Fair The Educational Learning Resources Award. Táto medzinárodná cena sa udeľuje za inováciu, akademický prínos a praktické využitie. 

3. V novembri 2016 Ekonómia v 31 hodinách - získala prestížnu cenu Templeton Freedom Award. Ocenenie udelené spoločnosťou Atlas Network a veľkoryso podporované spoločnosťou Templeton Religion Trust udeľuje ocenenie Templeton Freedom Award výnimočným a inovatívnym príspevkom k pochopeniu slobodného podnikania a verejných politík, ktoré podporujú prosperitu, inovácie a ľudské naplnenie prostredníctvom voľnej súťaže.

| OBSAH

- 6 kapitol

- 31 vyučovacích hodín (tém) 

- Otestuj sa - testovanie vedomostí na konci každej kapitoly 

- Slovník

Autor: Žilvinas Šilėnas, Marija Vyšniauskaitė
Rok vydania: 2019
Jazyk: slovenský
Predmet: Ekonómia
Počet strán: 128
Rozmer (mm): 210 x 295
Hmotnosť (g): 

| PREZRITE SI UKÁŽKU

ekon

 

Titul bol vytvorený v spolupráci s

iness

INSTITUTE OF ECONOMIC AND SOCIAL STUDIES

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info