Knihy majú cenu zlata - poštovné zaplatíme za vás!

Pridané: 4.3.2020 12:51:06 Počet zobrazení: 533

04 Marec 2020

Marec je mesiacom knihy a keďže u nás vo vydavateľstve si knihy ozaj ceníme, rozhodli sme sa oceniť aj vás, našich zákazníkov, za chuť vzdelávať sa. Všetky učebnice, pracovné zošity a metodické príručky, ktoré si u nás zakúpite do 31.marca, vám doručíme celkom zadarmo.

Knihy majú cenu zlata - poštovné zaplatíme za vás!

Zbystrite pozornosť a dobre si prezrite ponuku e-shopu www.expolpedagogika.sk. Na svoje si u nás prídu všetci: Základné školy a Gymnáziá s osemročným štúdiom, Špeciálne základné školyGymnáziá a Stredné odborné školy. Rovnako si môžete vyberať podľa toho, či potrebujete pracovné zošity. Máme až 24 rôznych PZ a rôzneho zamerania, od najmenších až po tých násť-ročných. Ak potrebujete na školu doplniť metodické príručky, môžete si vybrať aj podľa predmetov: Prvouka, Prírodoveda, Chémia, Biológia, Fyzika.


„My v Expol Pedagogika s.r.o. oslavujeme mesiac Marec vždy každý rok intenzívne, pretože nám zakaždým pripomína dôležitú ideu, ktorá tu bola už pri zrode tohto vydavateľstva: Rásť a vzdelávať sa. Našim cieľom je podporovať slovenské školy a rodičov, ktorí myslia na budúcnosť svojich detí. Oceňujeme tento záujem.," hovorí Mgr. Mira Bianchi Schrimpelová, konateľka odborného nakladateľstva v Expol Pedagogika s.r.o.. Aj tento rok sme sa rozhodli venovať poštovné zadarmo.
Želáme veľa úspechov! Nech vám a vašim zverencom pomáhajú knihy, vydané v Expol Pedagogika s.r.o., v učení rásť a objavovať nové.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Ministerské tituly

Ministerské tituly

Aktuálne informácie k príspevku na učebnice na školský rok 2021/2022 nájdete TU.