UPOZORNENIE: Začína distribúcia učebníc

Pridané: 25.6.2018 10:29:50 Počet zobrazení: 1383

25 Jún 2018

Dovoľujeme si Vás informovať, že podľa schváleného edičného plánu učebníc MŠVVaŠ SR na školský rok 2018/2019 a s tým súvisiacim distribučným plánom učebníc, začíname distribúciu našich učebníc.

UPOZORNENIE: Začína distribúcia učebníc

Distribúcia sa týka viacerých titulov pre špeciálne základné školy, stredné odborné školy, ale aj inovovaných učebníc pre základné školy a osemročné gymnáziá, konkrétne: 

Predpokladaný termín distribúcie je od 22.06.2018 do 30.06.2018.

Poprosíme Vás o zabezpečenie zodpovednej osoby, ktorá uvedené zásielky preberie a zabezpečí všetky potrebné úkony. Je potrebné si obsah zásielky riadne skontrolovať a porovnať ho s dodacím listom.

V prípade, že bude všetko v poriadku, prosím, opatrite dodací list podpisom, pečiatkou a pošlite ho obratom späť v priloženej odpovednej obálke. Dodací list môže podpísať aj iná poverená osoba. Poštovné hradí príjemca, takže nebudete mať žiadne dodatočné výdavky.

V prípade, ak obsah zásielky nebude zodpovedať údajom uvedeným na dodacom liste, prosím, ihneď nás kontaktujte na telefónnom čísle: +421 905 505 269.

Učebnice pre Vás zakúpilo MŠVVaŠ SR, sú plne hradené zo štátneho rozpočtu a pre Vás sú bezplatné. Cena učebnice uvedená na dodacom liste je len informačná.

Pokiaľ chcete zmeniť údaje školy, môžete tak urobiť priamo vo Vašom profile na https://edicnyportal.iedu.sk/. Nikto iný nie je oprávnený tieto údaje meniť.

Ďakujeme za Vašu spoluprácu!

Vážime si, že používate naše učebnice.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Ministerské tituly

Ministerské tituly

Aktuálne informácie k príspevku na učebnice na školský rok 2021/2022 nájdete TU.