UPOZORNENIE: Začína distribúcia učebníc

Pridané: 25.6.2018 10:29:50 Počet zobrazení: 1303

25 Jún 2018

Dovoľujeme si Vás informovať, že podľa schváleného edičného plánu učebníc MŠVVaŠ SR na školský rok 2018/2019 a s tým súvisiacim distribučným plánom učebníc, začíname distribúciu našich učebníc.

UPOZORNENIE: Začína distribúcia učebníc

Distribúcia sa týka viacerých titulov pre špeciálne základné školy, stredné odborné školy, ale aj inovovaných učebníc pre základné školy a osemročné gymnáziá, konkrétne: 

Predpokladaný termín distribúcie je od 22.06.2018 do 30.06.2018.

Poprosíme Vás o zabezpečenie zodpovednej osoby, ktorá uvedené zásielky preberie a zabezpečí všetky potrebné úkony. Je potrebné si obsah zásielky riadne skontrolovať a porovnať ho s dodacím listom.

V prípade, že bude všetko v poriadku, prosím, opatrite dodací list podpisom, pečiatkou a pošlite ho obratom späť v priloženej odpovednej obálke. Dodací list môže podpísať aj iná poverená osoba. Poštovné hradí príjemca, takže nebudete mať žiadne dodatočné výdavky.

V prípade, ak obsah zásielky nebude zodpovedať údajom uvedeným na dodacom liste, prosím, ihneď nás kontaktujte na telefónnom čísle: +421 905 505 269.

Učebnice pre Vás zakúpilo MŠVVaŠ SR, sú plne hradené zo štátneho rozpočtu a pre Vás sú bezplatné. Cena učebnice uvedená na dodacom liste je len informačná.

Pokiaľ chcete zmeniť údaje školy, môžete tak urobiť priamo vo Vašom profile na https://edicnyportal.iedu.sk/. Nikto iný nie je oprávnený tieto údaje meniť.

Ďakujeme za Vašu spoluprácu!

Vážime si, že používate naše učebnice.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Ministerské tituly

Aktuálne informácie k príspevku na učebnice na školský rok 2021/2022 nájdete TU.