Učebnice biológie a chémie podľa iŠVP budú bezplatne distribuované koncom augusta

Pridané: 7.8.2017 09:23:04 Počet zobrazení: 3017

07 August 2017

S príchodom školského roka 2017/2018 prejdú žiaci siedmeho ročníka základných škôl a druhého ročníka na osemročnom gymnáziu na inovovaný Štátny vzdelávací program.

Učebnice biológie a chémie podľa iŠVP budú bezplatne distribuované koncom augusta

Radi by sme oznámili všetkým riaditeľom a učiteľom, že v súvislosti s prechodom siedmeho ročníka základnej školy a príslušného ročníka osemročného gymnázia na iŠVP sú inovované učebnice nášho vydavateľstva pripravené na distribúciu. Konkrétne ide o inovované učebnice biológie a chémie, na ktoré má EXPOL PEDAGOGIKA schvaľovaciu doložku Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky,“ informuje JUDr. Monika Fegyveres Oravská, konateľka vydavateľstva EXPOL PEDAGOGIKA.

Učebnice budú automaticky a bezplatne distribuované na všetky základné školy a osemročné gymnáziá. Učebnice pre školy zabezpečilo Ministerstvo školstva, výskumu, vedy a športu SR a sú plne hradené zo štátneho rozpočtu.

Vďaka ústretovému jednaniu MŠVVaŠ SR sa podarilo vyriešiť všetky procesné úkony pri schvaľovaní inovovaných učebníc bezproblémovo a včasne. Učebnice tak budú distribuované do všetkých škôl už koncom augusta,“ konštatovala Monika Fegyveres Oravská.

O termíne doručenia zásielky s učebnicami budú školy bližšie informované e-mailom už čoskoro. Súčasťou zásielky je aj sprievodný list, v ktorom sa nachádzajú všetky podstatné informácie.

Inovované učebnice z vydavateľstva EXPOL PEDAGOGIKA podľa schváleného edičného plánu učebníc MŠVVaŠ SR na školský rok 2017/2018 pripravené na distribúciu:

chemia_bio_7

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Ministerské tituly

Ministerské tituly

Aktuálne informácie k príspevku na učebnice na školský rok 2021/2022 nájdete TU.