Spustili sme prihlasovanie na bezplatnú roadshow PRÍRODOVEDA

Pridané: 26.3.2018 09:16:30 Počet zobrazení: 1120

26 Marec 2018

Vydavateľstvo EXPOL PEDAGOGIKA pozýva všetkých záujemcov z radov pedagógov na prvom stupni základných škôl na bezplatnú roadshow PRÍRODOVEDA, ktorá sa bude konať počas apríla 2018 v 7 mestách po celom Slovensku. Bezplatná roadshow PRÍRODOVEDA bude zameraná na inovované prírodovedné vzdelávanie na prvom stupni základnej školy. Názov seminára je „Prírodovedná gramotnosť ako nástroj pre rozvoj racionálneho premýšľania“ s podtitulom „V čom učebnice prírodovedy neustále nerešpektujú Štátny vzdelávací program?“.

Spustili sme prihlasovanie na bezplatnú roadshow PRÍRODOVEDA

Lektorkou je odborníčka na problematiku rozvoja prírodovednej gramotnosti od predprimárneho po primárne vzdelávanie doc. PaedDr. Kristína Žoldošová, PhD.

Lektorka počas dvojhodinového bezplatného seminára priblíži účastníkom, ako by malo vyzerať moderné prírodovedné vzdelávanie v súlade s inovovaným Štátnym vzdelávacím programom a poskytne im mnohé námety na úlohy a cvičenia, ktoré môžu učitelia realizovať na vyučovaní a napĺňať tak očakávania národného kurikula.

„Lektorka pani doc. Žoldošová je autorkou našich učebníc a metodických príručiek na prírodovedu pre 3. a 4. ročník základnej školy v súlade s iŠVP, ktoré si môžu školy objednávať cez Edičný portál MŠVVaŠ SR. Účastníci sa tak tiež dozvedia, čo všetko nové učebné materiály prinášajú a ako s nimi môžu pracovať,“ približuje Monika Fegyveres Oravská, konateľka vydavateľstva EXPOL PEDAGOGIKA.

Bezplatná roadshow bude prebiehať od 20. do 26. apríla 2018 postupne v Martine, Trnave, Nitre, Trenčíne, Žiline, Prešove a Poprade. V Košiciach, Banskej Bystrici a Bratislave sa uskutočňuje prírodovedný seminár doc. Žoldošovej v iných dátumoch – v rámci bezplatného vzdelávania EXPOLEDU (najbližšie sa seminár uskutoční v Banskej Bystrici už 19. apríla 2018 - prihlásiť sa môžu záujemcovia TU).

Viac informácií o roadshow PRÍRODOVEDA sa záujemcovia dozvedia na www.skolskyportal.sk/roadshow/bezplatna-roadshow-prirodoveda.

>> PRIHLÁSTE SA TU <<

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Ministerské tituly

Ministerské tituly

Aktuálne informácie k príspevku na učebnice na školský rok 2021/2022 nájdete TU.