Príprava na začiatok vyučovania vrcholí aj v špeciálnych školách

Pridané: 22.6.2020 13:46:21 Počet zobrazení: 398

22 Jún 2020

Pedagógovia i žiaci sa ešte len nedávno vrátili do škôl, ale nový školský rok 2020/2021 je tu, čo nevidieť. Nové vedenie rezortu školstva (MŠVVaŠ SR) predstavilo nový systém objednávania učebníc, ktorý treba rýchlo zaviesť do praxe, aby žiaci nezostali sedieť v laviciach bez učebníc na stole.

Príprava na začiatok vyučovania vrcholí aj v špeciálnych školách

Po novom špeciálne školy nakupujú priamo od vydavateľstiev učebnice a pracovné zošity. „Sme radi, že štát nezabúda na špeciálne školy, ktoré majú na túto pozornosť plné právo. My v Expol Pedagogika si plne uvedomujeme prínos špeciálnych škôl pre celú spoločnosť. Práve preto desiatky titulov, ktoré vydáme predstavujú dobrých sprievodcov, keď stojíte za katedrou v špeciálnych triedach. Dávame vám do pozornosti našu ponuku učebníc a pracovných zošitov pre špeciálne školy. Doplňte si pomôcky na vyučovanie v novom školskom roku, nech vám nič nechýba.," uviedla Mgr. Mira Bianchi Schrimpelová, konateľka EXPOL Pedagogika s.r.o..


Ponuka titulov pre ŠPECIÁLNE ŠKOLY


Špeciálne školy majú na výber zo 6 balíkov a 67 titulov jednotlivo podľa predmetov:


• SLOVENSKÝ JAZYK

slovensky jazyk

• VLASTIVEDA

vlastiveda

• ZEMEPIS

baner 1

• PRÍRODOPIS

prirodopis

• DEJEPIS

dejepis


• FYZIKA

fyzika


• CHÉMIA

chemia

Prezrite si našu ponuku aj pre špeciálne školy s vyučovacím jazykom maďarským.

V prípade vášho záujmu o cenovú ponuku na ministerské tituly sa s dôverou obráťte na vydavateľstvo Expol Pedagogika prostredníctvom obchodných konzultantov alebo si priamo stiahnite cenovú ponuku pre ZŠ alebo ŠZŠ tu.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info