Príprava na začiatok vyučovania vrcholí aj v špeciálnych školách

Pridané: 22.6.2020 13:46:21 Počet zobrazení: 507

22 Jún 2020

Pedagógovia i žiaci sa ešte len nedávno vrátili do škôl, ale nový školský rok 2020/2021 je tu, čo nevidieť. Nové vedenie rezortu školstva (MŠVVaŠ SR) predstavilo nový systém objednávania učebníc, ktorý treba rýchlo zaviesť do praxe, aby žiaci nezostali sedieť v laviciach bez učebníc na stole.

Príprava na začiatok vyučovania vrcholí aj v špeciálnych školách

Po novom špeciálne školy nakupujú priamo od vydavateľstiev učebnice a pracovné zošity. „Sme radi, že štát nezabúda na špeciálne školy, ktoré majú na túto pozornosť plné právo. My v Expol Pedagogika si plne uvedomujeme prínos špeciálnych škôl pre celú spoločnosť. Práve preto desiatky titulov, ktoré vydáme predstavujú dobrých sprievodcov, keď stojíte za katedrou v špeciálnych triedach. Dávame vám do pozornosti našu ponuku učebníc a pracovných zošitov pre špeciálne školy. Doplňte si pomôcky na vyučovanie v novom školskom roku, nech vám nič nechýba.," uviedla Mgr. Mira Bianchi Schrimpelová, konateľka EXPOL Pedagogika s.r.o..


Ponuka titulov pre ŠPECIÁLNE ŠKOLY


Špeciálne školy majú na výber zo 6 balíkov a 67 titulov jednotlivo podľa predmetov:


• SLOVENSKÝ JAZYK

slovensky jazyk

• VLASTIVEDA

vlastiveda

• ZEMEPIS

baner 1

• PRÍRODOPIS

prirodopis

• DEJEPIS

dejepis


• FYZIKA

fyzika


• CHÉMIA

chemia

Prezrite si našu ponuku aj pre špeciálne školy s vyučovacím jazykom maďarským.

V prípade vášho záujmu o cenovú ponuku na ministerské tituly sa s dôverou obráťte na vydavateľstvo Expol Pedagogika prostredníctvom obchodných konzultantov alebo si priamo stiahnite cenovú ponuku pre ZŠ alebo ŠZŠ tu.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Ministerské tituly

Ministerské tituly

Aktuálne informácie k príspevku na učebnice na školský rok 2021/2022 nájdete TU.