JÚN - NOVÁ AKCIA NA POŠTOVNÉ

Pridané: 31.5.2020 16:37:03 Počet zobrazení: 350

31 Máj 2020

Tento rok oslavujú na Slovensku deň detí (1.jún 2020) nielen deti, ale aj naši učitelia, žiaci a rodičia. Po dvoch mesiacoch otvoria svoje brány slovenské školy. Pri tejto príležitosti sme pre zákazníkov pripravili akciu na poštovné. Objednávky vo výške 33 eur a viac vám doručíme zadarmo.

JÚN - NOVÁ AKCIA NA POŠTOVNÉ

Dobre si prezrite ponuku e-shopu www.expolpedagogika.sk a vyberte si, čo práve potrebujete na vyučovanie. Na svoje si u nás prídu všetci: Základné školy a Gymnáziá s osemročným štúdiom, Špeciálne základné školyGymnáziá a Stredné odborné školy. Rovnako si môžete vyberať podľa toho, či potrebujete pracovné zošity alebo metodické príručky. Takisto si môžete si vybrať aj podľa predmetov: PrvoukaPrírodoveda, Chémia, Biológia, Fyzika.

„My v Expol Pedagogika s.r.o. oslavujeme otvorenie škôl spolu s pedagógmi. Máme za sebou náročné obdobie, všetci - žiaci, učitelia aj rodičia.," hovorí Mgr. Mira Bianchi Schrimpelová, konateľka odborného nakladateľstva v Expol Pedagogika s.r.o.. 


Želáme veľa inšpirácií a pohody na školské vyučovanie, veríme, že aj v spoločnosti učebníc od vydavateľstva Expol Pedagogika s.r.o..

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Ministerské tituly

Ministerské tituly

Aktuálne informácie k príspevku na učebnice na školský rok 2021/2022 nájdete TU.