EXPOLEDU: Poznáme výhercov kupónov!

Pridané: 21.12.2017 14:24:37 Počet zobrazení: 1158

21 December 2017

V decembri sa skončili naše tohtoročné bezplatné semináre pre pedagógov prírodovedných predmetov s názvom EXPOLEDU, ktoré prebiehali počas celého roka 2017 v troch mestách – v Košiciach, Banskej Bystrici a Bratislave. Okrem odborných poznatkov, praktických ukážok experimentov a nápadov na zaujímavé projekty sme pre účastníkov pripravili aj viacero zvýhodnených ponúk a príležitosť zúčastniť sa žrebovania o tri kupóny v hodnote 30 € na nákup učebných pomôcok vydavateľstva EXPOL PEDAGOGIKA.

EXPOLEDU: Poznáme výhercov kupónov!

Gratulujeme výhercom

DOTAZNÍKY

Spomedzi viac ako 400 vyplnených dotazníkov boli vyžrebovaní 3 výhercovia kupónov:

  • Tibor Sýkora, Tvrdošovce
  • Oľga Kráľová, Senec
  • Ľubomíra Štofaníková, Tulčík

Výhercom srdečne gratulujeme a všetkým zúčastneným ďakujeme za vyplnenie dotazníkov, ktoré nám priniesli množstvo cenných informácií!

Výhercovia budú kontaktovaní na e-mailovú adresu, ktorú zadali v dotazníku. Platnosť výherných kupónov je do 30.6.2018. Po tomto dátume nebude uznaný nárok na uplatnenie výhry.

 

Radi by sme tiež informovali všetkých záujemcov o pokračovanie vzdelávania EXPOLEDU, že aj v roku 2018 budeme organizovať bezplatné semináre pre pedagógov s novými témami a ďalšími výhodami pre účastníkov.

EXPOLEDU

Viac informácií sa záujemcovia môžu dozvedieť už čoskoro na www.expolpedagogika.sk a na www.skolskyportal.sk.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Ministerské tituly

Ministerské tituly

Aktuálne informácie k príspevku na učebnice na školský rok 2021/2022 nájdete TU.