Ako získať pre školu výhodnejšie inovačné vzdelávanie?

Pridané: 23.11.2021 12:07:46 Počet zobrazení: 20

23 November 2021

RAABE AKADÉMIA aktuálne rozširuje svoju ponuku a prináša školám, riaditeľom škôl či jednotlivcom možnosť získať balík 10 vzdelávacích programov inovačného vzdelávania za zvýhodnenú cenu.

Ako získať pre školu výhodnejšie inovačné vzdelávanie?

Od septembra 2021 ponúka RAABE AKADÉMIA možnosť rozširovať si vzdelávanie, kariérne, ale aj finančne rásť, všetkým pedagogickým zamestnancom na Slovensku.

Pedagógovia majú možnosť prehlbovať, rozširovať ale aj inovovať svoje profesijné kompetencie potrebné k učiteľstvu, čo je hlavným zámerom inovačného vzdelávania ako takého. Môžu tak urobiť sami z vlastnej iniciatívy a potreby, alebo im môžu túto možnosť ponúknuť ich nadriadení – riaditelia škôl. Vďaka novinke – LICENCII RAABE AKADÉMIE PRE INOVAČNÉ VZDELÁVANIE teraz môžu riaditelia škôl získať pre svojich pedagógov balík inovačných vzdelávaní za zvýhodnenú cenu.

Zakúpením LICENCIE si môžu vybrať až 10 ľubovoľných vzdelávacích programov inovačného vzdelávania. Znamená to, že po získaním LICENCIE majú v rukách výber ďalšieho vzdelávania podľa vlastných potrieb. LECENCIU môžu využiť na na seba nadväzujúce vzdelávacie programy alebo na rovnaké vzdelávanie pre 10 pedagógov jednej školy. Desať programov inovačného vzdelávania si namixujú presne tak, ako práve potrebujú.

 

Je to jednoduché

LICENCIA je viazaná na 1 rok od zakúpenia, a je len na riaditeľovi či učiteľovi, ktorý z 10 programov absolvuje ako prvý, nezáleží ani na poradí ďalšieho vzdelávania. Ponuka inovačných vzdelávacích programov sa navyše stále aktualizuje, pribúdajú nové témy. 

Po zakúpení LICENCIE bude zákazníkom pridelené jedinečné číslo v časti Aktivačné kľúče na dobu 1 roka. V priebehu tohto časového obdobia sa tak budú z LICENCIE automaticky odpočítavať už absolvované vzdelávacie programy. Po uplatnení všetkých 10 vzdelávacích programov bude LICENCIA deaktivovaná.

 

Viac o spôsobe využívania LICENCIE RAABE AKADÉMIA sa dočítate TU.

 

Dodajme, že okrem inovačného vzdelávania ponúka RAABE AKADÉMIA aj programy aktualizačného vzdelávania. Kompletnú ponuku všetkých vzdelávacích programov nájdete na stránke www.raaberakademia.sk alebo na www.raabe.sk.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info